Jak zrobić bigos do roślin?

Jak zrobić bigos do roślin

Jak zrobić bigos do roślin? Mamy to! Jest! Skończony. E-book, który ma Wam ułatwić życie i daje konkretne przepisy na bigos dla 42 roślin! Konkretne ilości, składniki i zasady jego przygotowania.

Jak zrobić bigos do roślin?

Jak zrobić bigos dla monstery?

Znasz to, kiedy pytasz kogoś: ”Jak zrobić bigos dla monstery”, a w odpowiedzi dostaniesz zalecenie: “zmieszaj korę, perlit, ziemię i torf, tak, aby było lekko i przypuszczalnie”. Na początku wydaje się to proste, ale po wejściu do sklepu nagle dowiadujesz się, że są różne rodzaje torfu, różnej frakcji keramzyty i perlity, pojawiają się więc pytania na które nie znasz odpowiedzi.

Dla początkującego ogrodnika, to nie jest porada, ani danie mu rozwiązania czy przepisu na bigos dla roślin, o którą chcę się realnie zatroszczyć i dać jej to co najlepsze.

Przepis na bigos dla roślin

Przypomina to sytuację, kiedy pytasz się o przepis na ciasto. Nikt w odpowiedzi nie powie Ci dodaj trochę mąki, zmieszaj z odrobiną cukru, dodaj kilka jajek, tylko podadzą konkretny przepis i gramaturę i ilość sztuk, aby efekt końcowy był dobry.

Mam też kolejne porównanie – kiedy robisz remont mieszkania i ktoś Ci mówi idź i kup farbę do malowania a na półce stoi kilkaset kolorów i rodzajów farb…i bądź tu mądry kiedy nie wiesz nic na ten temat. Jeżeli jesteś na początku swojej drogi z pielęgnacją roślin i dokładnie takiego przepisu potrzebujesz, bo dzięki niemu poczujesz, że panujesz nad sytuacją, to ten ebook jest dla Ciebie i Twoich roślin.

Jak zrobić bigos do roślin?

W tym e-booku dostajesz konkretne informację ile jakiego składnika musisz dodać, aby stworzyć bigos dla konkretnej rośliny. Przełom marca i kwietnia to najlepszy czas na przesadzanie roślin. Więc jeśli planujesz to zrobić, to weź się za to tak jak należy i zrób własny bigos.

Przekonaj się, czy ta metoda jest dla Ciebie.

Dla kogo jest ten ebook?

  • dla osób, które chcą się zatroszczyć o swoje rośliny
  • kiedy masz tendencję do przelewania swoich roślin
  • dla osób, które poszukują konkretnego przepisu na bigos

Jeśli masz tendencję do przelewania roślin i wiesz, że Twoje rośliny źle na to reagują, to zdecydowanie polecam zakup tego poradnika, aby zmniejszyć ryzyko przelewania roślin.

PROMOCJA OD 31 MARCA DO 3 KWIETNIA 2022

iLE KOSZTUJE? Cena promocyjna 45 ZŁ

CENA REGULARNA: 65 ZŁ

W e-booku znajdziesz przepis na stworzenie bigosu dla 42 roślin.

przepisy na bigos dla:

alokazji, anturium, asparagusa, aspidistra, banana, begonii, bluszczu, bugenwilli, cissusa, cyklamenu, cytrusów, difenbachii. draceny, epipremnum, fatsji, fatsjobluszczu, fikusa, filodendrona, fitonii, juki, kalatei, kliwii, krotona, maranty, monstery, niedośpianu, noliny, oleandra, pachiry, palm, paproci, pieniążka, sansewierii, scindapsusa, skrzydłokwiatu, strelicji, syngonium, szczawika, szeflery, trzykrotki, zamiokulkasa, zielistki

Listę roślin znajdziesz poniżej 😉

inne e-booki

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi sprawami ogrodniczymi, zapraszam dla obserwowania mnie na IG – Ulubiony Ogrodnik

Udostępnij